Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?

Rozmowy o wszystkim.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:28

Hej. Od niedawna stałam się radosną właścicielką drobnej knajpki w centrum miasta. Teraz jestem na etapie odnawiania i przebudowy całego pomieszczenia, wobec tego ciągle zastanawiam się nad wieloma aspektami. W głównej mierze interesuje mnie fakt platform dla osób niepełnosprawnych. Chodzi o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, więc samodzielne poruszanie się na wózku jest niemalże niemożliwe. Zamontowanie windy nie wkracza w grę ze względu na brak miejsca oraz zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje zapytanie czy warto ulokować finanse w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:41

Witam. Również posiadam swój własny lokal gastronomiczny i tak jak Ty miałam niepewności co do zamontowania. Jednak zdecydowałam się na to z paru powodów - chociażby znalezienie interesującej propozycji https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/07/13/piasek-konin-gdzie-najlepiej-jest-nabyc-tanio-i-w-odpowiedniej-cenie-produkty-do-wyremontowania-posesji-przy-apartamencie . Po pierwsze pragnęłam, aby mój lokal był dostępny dla każdego i nie powodował ograniczeń. Po drugie prawo wskazuje, żeby wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to niesłychanie kolosalny koszt, a jeżeli pieniądze stanowią problem masz prawo postarać się o dofinansowanie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość