Poszukuje firmy, która oferuje platformy towarowe

Rozmowy o wszystkim.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która oferuje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Napisze na początku o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do mojego hotelu, który posiada dwu poziomową jadalnie. Udźwig windy nie musi być duży. Platformą towarową będą przemieszczały się dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za dużo powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Witaj. Kiedyś to może byłby problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w montażu wind towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem może być ta firma - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która specjalizuje się w budowaniu dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne widny nie potrzebują dużo przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość