Fotografia dziecięca na urodziny?

Rozmowy o wszystkim.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Hej. Jestem radosną mamą dwójki potomków. W krótkim czasie obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Niemniej jednak zastanawiam się także nad tym, żeby uchwycić całą imprezę w idealny sposób. Skutkiem tego także interesuje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje zdjęcia dzieciom w czasie zabawy, a też wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Dzień dobry. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i podarków nie mogło także bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, właśnie dlatego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które można dobrać pod własne oczekiwania. My na przykład chcieliśmy uwiecznić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy też o sesję rodzinną. Dzięki temu posiadamy śliczną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość