Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

Rozmowy o wszystkim.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy teraz posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy roboty wyszukiwarek lepiej oceniają tego typu strony internetowe w wynikach? A może jest to wymysł marketingowy firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak zadane pytania uzyskacie w poniższym tekście. Po pierwsze zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Kolokwialnie pisząc, tego typu strony internetowe, dobrze wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a dodatkowo ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na komputerach stacjonarnych, a trochę inaczej na smartfonie. Zwyczajowo na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe mają mniej szczegółów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego typu strony internetowej to fakt, że coraz więcej internautów odwiedza strony internetowe na smartfonach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. A, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są premiowane przez roboty wyszukiwarek. Szczególnie dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Trzeba wpisać tanie strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu słowa kluczowe strony internetowe Warszawa prezentują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy określić to za mało istotny argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości dość dużym problemem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak znaczny. A możliwe zyski już tak.

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości