Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

Rozmowy o wszystkim.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Hej. Ostatnimi czasy postawiłem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele różnych osób. Ciągle zastanawiam się, więc czy powinienem ulokować finanse w kamerę - idzie o coś w stylu artykulacja badanie stawu skroniowo żuchwowego https://ortodoncjakabaty.pl/artykulacja-badanie-stawu-skroniowo-zuchwowego ? W domu mamy wiele urządzeń i cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka latorośli pozostaje w wielu przypadkach sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób osiągnę zamierzony cel. Proszę o otwarte odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2019, 11:44 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny musi mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę oznajmić, że miało to miejsce parę lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest niezmiernie ważne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, wobec tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wyraźnie przeciwnie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości