Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

Rozmowy o wszystkim.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Dzień dobry, jestem właścicielem niedużej firmy dekarskiej. Od dłuższego czasu w Polsce mamy kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest znacznie mniej pracy dla takich firm jak moja. Ludzie coraz mniej stawiają domów. Jeśli już ktoś pyta się o usługę to najczęściej szuka najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj promocji będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama będzie odpowiednia dla ekipy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także reklama na tego typu portalach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=259 . Pozostałe formy promocji będą mało skuteczne. Mało kosztowym pomysłem jest zrobienie baneru reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama będzie najlepsza dla brygady dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na serwisach tematycznych

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości