Strona 1 z 1

Dobry protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Cześć, szukam na gwałt sprawdzonego stomatologa w Radomiu. Mam straszny problem z moim uzębieniem. Na okrągło wypadają z nich wypełnienia. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o pomoc w tym temacie. Rzecz jasna nie interesują mnie państwowe gabinety.

podobne tematy:

Niedrogi protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Witaj. Miałem ten sam problem ze swoimi piątkami. Byłem przynajmniej u 3 dentystów zanim znalazłem odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i miałem nadzieję, że są to dobrzy stomatolodzy. Błąd, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne uśmiercił. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w Internecie to natrafiłem na ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby leczy bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Ceny też są normalne.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w mieście Radom na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:56
autor: alexsys76
Cześć, z tymi niepublicznymi stomatologami to już tak jest. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak po prawdzie jest ich nie wielu w mieście, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy: