Poszukuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Rozmowy o wszystkim.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Poszukuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Potrzebuje dobrej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby zostało zrobione w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła oraz drewna. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam dobrej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jak dobrze Cię rozumiem to poszukujesz firmy, która ma wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę firmy MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Dalej umieszczam ich przykładową pracę: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś w ten deseń. Jak tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sercem. U mnie w domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Ekipa wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości