Gdzie dostanę lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

Rozmowy o wszystkim.
marekwolski

Gdzie dostanę lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Dzień dobry. Poszukuje interesujących luster do domu. Zastanawiam nad czymś unikalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Ogólnodostępne lustra ze składów budowlanych raczej nie spełnią swojej funkcji. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra oraz jego wymiarami. Na przykład do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co dawać lustro koło skosów na poddaszu. Nie posiadam zwyczajnie innego wyboru. Następne lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego powierzchnia to 9m2. Więc jego kupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na porządnych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:
adaswolski

W którym miejscu dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz duże oczekiwania związane z lustrami do domu. Od razu Ci napiszę, iż takie rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś zapomnieć o niskiej cenie. Jak chodzi o sprawdzonych fachowców to ta ekipa wykonuje niekonwencjonalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu wykonywali oprócz luster, także kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, dlatego możesz wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie Obrazek - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeśli szukasz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich portalach można umieścić także swoją ofertę i poczekać na odpowiednich fachowców.