Czy mogę samemu wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Rozmowy o wszystkim.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samemu wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Dzień dobry. Od pewnego czasu wertuje wypowiedzi na forach związane z marketingiem internetowym. Najbardziej korzystną formą promocji jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele artykułów, mam już za sobą jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc uważam, że potrafię samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące hasło: dźwigi towarowe i tu chciałbym zadać 2 pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zdobędę dzisiaj 50 odnośników a nazajutrz 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Widzę, że nieco zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najprostszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i powinieneś próbować swoich sił. Kłopotem będą rzecz jasna odnośniki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczba. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Linki jesteś w stanie budować ręcznie, lecz musisz je podlinkować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jak chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość budowanych linków nie powinna być za duża. Należy je budować regularnie. Dzisiaj np: 20 linków, jutro 25 linków, następnego dnia 5 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości