Strona 1 z 1

Czy warto oddawać rzeczy do krawca?

: 16 maja 2016, 11:46
autor: michalgos
Witam was wszystkich. Ostatnio wspólnie z żoną robiliśmy porządki w naszym mieszkaniu. Okazało się, że posiadamy dużo ciuchów, które są w dość przyzwoitym stanie. Problemem jest to, że większość z nich już na nas nie pasuje. Zrodziło się pytanie czy jesteśmy coś w stanie z tym zrobić. Ja zaproponowałem krawca, lecz nie wiem jak kształtuje się to cenowo i czy w ogóle opłaca się teraz przerabiać odzież?

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:38
autor: adambyczek
Witaj to zależy co chcesz w niej przerobić. Jeśli chcesz ją zwężać to nie stanowi to problemu. Ceny też nie będą wygórowane za taką przeróbkę krawiecką. Natomiast jak masz ochotę całkowicie ją przerabiać to daj sobie spokój. Tu masz wykaz krawców http://polecamspeca.pl/krawiec - wyślij maila lub zadzwoń do wybranych a będziesz znał odpowiedź na swoje pytanie. Trudno napisać coś na odległość nie oglądając twoich ciuchów.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:56
autor: alinasobol
Nie mam pojęcia czy w ogóle teraz zakłady krawieckie się takimi rzeczami zajmują. Z tego co mam pojęcie to albo szyją coś od nowa lub wszywają zamki. Natomiast możesz próbować, nic nie tracisz.

podobne tematy:

Czy warto oddawać ciuchy do zakładu krawieckiego?

: 16 maja 2016, 13:26
autor: michalgos
Dzięki wam za udzielone odpowiedzi. Odwiedzę wskazaną przez ciebie stronę internetową i sprawdzę czy mój pomysł ma sens.

podobne tematy:

Szukam rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie

: 18 maja 2016, 8:54
autor: michalgos
Witaj, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim domu. Jak w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto rozważyć bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że później się to przydaje. Jeśli chcesz ściąć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pokoi. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pokoju.

podobne tematy: