Strona 1 z 1

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, dlatego stwierdziłem że spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest duża konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę rad za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Trwałe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Dlatego doradzam, aby wybrać bardziej stonowane połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest interesująca Obrazek - stonowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Interesujące zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma trochę racji. Lecz ja osobiście wolę właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w takich miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te realizacje: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: