Czy ktoś z kolegów i koleżanek zna produkty tego producenta mebli?

Rozmowy o wszystkim.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy ktoś z kolegów i koleżanek zna produkty tego producenta mebli?

Postautor: adambyczek » 08 lip 2016, 11:45

Witam, poszukuje unikalnych rozwiązań meblowych do swojej firmy. Oglądając sklepy WWW w wyszukiwarce odnalazłem ciekawe meble tej firmy https://286kk.pl . Osobiście pierwszy raz spotykam się z tą marką meblową i nie mam pojęcia jak będą sprawowały się w praktyce ich meble. Na fotografiach meble prezentują się bardzo dobrze: lecz praktyka może być całkiem inna. Dlatego szukam jakiś opinii na temat tej firmy w Internecie - sam nie wiele znalazłem. Może ktoś z osób na tym forum miał styczność z tymi meblami i ma możliwość podzielić się refleksjami na ich temat.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 13:43 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tej firmy?

Postautor: alinasobol » 08 lip 2016, 11:55

Dzień dobry. Rzeczywiście obrazki z ich meblami robią wrażenie. Natomiast ta marka mebli jest słabo rozpoznawalna w naszym kraju. Arbeitsmöbel funkcjonuje z powodzeniem w Niemczech i Norwegii. Jest to dość znana marka w tych krajach. W naszym kraju za kilka lat będzie rozpoznawana. Natomiast klienci sobie ją bardzo cenią w Niemczech. Mają bardzo porządnie zaprojektowane meble. Także cenowo nie odstają od popularnych polskich firm, które sprzedają meble. Jak ja miałabym wybrać pomiędzy Arbeitsmöbel a podobnymi producentami mebli w naszym kraju, to zdecydowanie nabyłabym produkty Arbeitsmöbel. Za ich zakupem przemawia nowoczesne wzornictwo i rzadko spotykana w Polsce wysoka jakość wykonania mebli.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości