Strona 1 z 1

Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:08
autor: adambyczek
Dzień dobry, jestem właścicielem niedużej firmy dekarskiej. Od dłuższego czasu w Polsce mamy kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest znacznie mniej pracy dla takich firm jak moja. Ludzie coraz mniej stawiają domów. Jeśli już ktoś pyta się o usługę to najczęściej szuka najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj promocji będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

Jaka reklama będzie odpowiednia dla ekipy dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:16
autor: alexsys76
Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także reklama na tego typu portalach internetowych: http://polecamspeca.pl/dekarz . Pozostałe formy promocji będą mało skuteczne. Mało kosztowym pomysłem jest zrobienie baneru reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

Jaka reklama będzie najlepsza dla brygady dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:21
autor: tolek1980
Dzień dobry. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na serwisach tematycznych

podobne tematy: