Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Rozmowy o wszystkim.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Witam wszystkich na tym forum. Ostatnio miewam problemy z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w znalezieniu przyczyn takiego stanu rzeczy. Na blogach odnalazłem masę wypowiedzi osób z identycznym bólem pleców. Dużo osób rekomenduje masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo pomaga na ból kręgosłupa. Rozmyślam tylko czy nie wybrać także masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Jestem ciekaw czy tego rodzaju zestaw masaży będzie skuteczny? Czytałem również, że tego typu bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy jest to prawdą?. Faktem jest, że wiele pracuję przy komputerze od lat. Lecz czy tego typu bóle nie powinny pojawić się wcześniej? Oraz kluczowe pytanie o lokalizację sprawdzonego salonu masażu w Warszawie , który świadczy masaż leczniczy w przystępnej cenie.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:08

Witaj. Znam twój ból i będę starał ci powiedzieć jak najwięcej w tej kwestii. Po pierwsze takiego rodzaju dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które świetnym lekarstwem jest masaż leczniczy - potwierdzam iż pomaga. Warto połączyć tego typu masaż z codziennym uprawianiem sportu. Nieźle wpływa na kręgosłup chodzenie na siłownię. Poprzez to nie obciążamy tak naszych kręgów. Dobrych gabinetów masażu w Warszawie jest sporo. Polecam wybrać ten, który jest blisko twojej pracy lub domu. Masaż leczniczy stosuje regularnie i powiem szczerze, że ból pleców ustąpił. Natomiast polecam żeby spojrzał na to jeszcze jakiś specjalista. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć lub tylko maskować objawy jakieś poważniejszej choroby.

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości